Jesteś tutaj: Strona logowania / Aktualności
Aktualności

Promocja biletów okresowych przy płaceniu z MasterCard

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji. Kupując bilet miesięczny lub kwartalny na stronie biletyregionalne.pl przy użyciu MasterPass i MasterCard uzyskujecie rabat w wysokości 10 złotych. Rabat zostanie naliczony automatycznie.
Regulamin promocji można pobrać tutaj.
Spiesz się - ilość promocyjnych biletów jest ograniczona. Promocja obowiązuje do wyczerpania puli biletów. O zakończeniu będziemy informować na stronie biletyregionalne.pl. Zapraszamy!

Świętujące 15-lecie swojego funkcjonowania, Przewozy Regionalne przygotowały kolejną promocję! Na pasażerów czeka pula 1500 biletów za 1 zł dostępnych przez internet.
Najnowsza oferta specjalna „1500 biletów na 15-lecie" to pula biletów za 1 zł, które można kupić online. Bilety za złotówkę są dostępne na dowolną trasę obsługiwaną pociągami REGIO. Promocyjne bilety będą pojawiały się na stronie www.biletyregionalne.pl w każdy wtorek między 18 października a 6 grudnia 2016 r. W tych dniach w specjalnej cenie będzie można kupić bilety w jedną stronę na dowolnie wybrany termin.

Połączenia REGIO stanowią podstawę oferty Przewozów Regionalnych. Każdego dnia na trasy w całej Polsce wyjeżdża około 1600 pociągów regionalnych i aglomeracyjnych. Z REGIO chętnie korzystają uczniowie, studenci, osoby podróżujące do pracy oraz turyści. Część pociągów łączy sąsiadujące ze sobą regiony.

Szczegółowe informacje na temat najnowszej promocji znajdują się na stronie www.przewozyregionalne.pl/node/19441.

Dostępna jest atrakcyjna oferta Połączenie w Dobrej Cenie!
Szczegóły są tutaj.

Do góry Powrót